1. Jaunieji krepšininkai lankėsi NKL pirmenybių rungtynėse
  3. Pietvakarių Krepšinio Čempionate – drama Vilkaviškyje
  5. Startavo Pietvakarių Regiono Krepšinio Čempionatas

Naujienos

sausio 8, 2018
Jaunieji krepšininkai lankėsi NKL pirmenybių rungtynėse
Krepšinio klubas "Sūduva-Mantinga" svetingai priėmė mažuosius Krepšinio klubas "Kadis" auklėtinius. Marijampolės reprezentacinė miesto komanda laimėjo, o mažieji nestokojo teigiamų emocijų 🏀💪#MESužSŪDUVA suduva-mantinga.lt Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ antrojo Mezon NKL etapo kovas pasitiks pergalingomis nuotaikomis. Marijampoliečiai namuose 95:70 (23:21. 28:17, 29:14, 15:18) susitvarkė su Kauno KTU komanda. Tai buvo jau devintoji Marijampolės komandos pergalė iš eilės. „Sūduva-Mantinga“ aukštesnę pavarą įjungė pirmoje antrojo kėlinio pusėje,...
gruodžio 21, 2017
KALĖDOS SU KK “KADIS” 2017

Buvo STIPRU ! Gruodžio  18 dieną  Marijampolės krepšinio klubo „Kadis“ bendruomenė susibūrė paminėti artėjančių gražiausių žiemos švenčių. Vakaro programą pradėjo „Kepurinių“ ir „Pirštininių“ dvikova, tarp vyriausių KK „Kadžio“ auklėtinių bei Igliaukos filialo atstovų.  Ilgosios pertraukos metu  atrakcijų netrūko ir gausiai susirinkusiam tėvelių būriui. Renginį vainikavo linksmasis žaidimas „Diena ir Naktis“ bei žinoma tradicinis „karavano“ žaidimas….

gruodžio 20, 2017
Pietvakarių Krepšinio Čempionate – drama Vilkaviškyje

Gruodžio 19 d. Pietvakarių Krepšinio Čempionate susitiko: šeimininkai Vilkaviškio „SM“ bei Marijampolės KK „Kadis“. Šis mačas vyko pagal visas dramos žanro taisykles. Jauniesiems KK „Kadžio“ auklėtiniams pavyko panaikinti net 20 taškų deficitą ir trečiajame kėlinyje įgyti 5 taškų persvarą, tačiau…po atkaklios kovos pergalę šventė mūsų varžovai. Dėkojame jiems už puikią kovą ir tikimės revanšo Marijampolėje….