Visa Lietuva ir jos žmonės, mini ypatingą dieną, 100 – ąsias metines. Tai svarbi ir didinga diena visiems,  ne išimtis ir Mums..

Jau treti metai iš eilės, valstybinės datos paminėjimo proga, organizuojame krepšinio turnyrą „Vasario 16 – oji su krepšinio kamuoliu“. Džiaugiamės, jog kasmet pavyksta pritraukti vis daugiau dalyvių  ir suvienyti juos skambant valstybiniam Lietuvos himnui.

Šiais metais dalyvius skirstėme į tris amžiaus grupes. Turnyrą pradėjo vyriausiųjų, gimusių 2002 -2004 m. amžiaus grupė. Išsiaiškinus pogrupių geriausius, po finalinių kovų, trečią vietą laimėjo svečiai iš Birštono, kurių komanda simboliškai ir vadinosi „Birštonas. Antroji vieta atiteko vietiniams Marijampolės krepšininkams, pavadinimu „MDD“, ( MDD – pirmosios komandos narių vardų raidės). Pirmos vietos taurę atsiėmė svečiai iš Igliaukos, pasivadinę neįprastu pavadinimu „Ainoras, tritaškio metikas“.

Antrąją amžiaus grupę sudarė 2005-2007 m . gimę vaikinai. Čia trečią ir antrą vietas laimėjo svečiai iš Igliaukos, atitinkamai trečioji vieta „Cavaliers“ komandai, antroji „Bernudalis“ vaikinams. Finalinėje dvikovoje stipriausi buvo Marijampoliečiai, „Žalvaris“ komanda.

Pati atkakliausia, emocingiausia ir daugybę žiūrovų bei sirgalių sulaukusi  2008 -2010 m. gimusių berniukų grupė tapo turnyro puošmena. Čia  sulaukėme gausiausio komandų dalyvių skaičiaus. Atkaklios kovos užvirė nuo pat pirmųjų pogrupių rungtynių. Tik kelių taškų persvara patekę į kovą dėl trečios vietos čia jau nejuokavo komanda „ Ko žiūri.?“ ir iškovojo bronzos medalius. Finale kova virė iki paskutinių sekundžių ir prizininkas laimėjo tik 1  taško persvara. Antroji vieta , kuri nenuvylė jaunųjų krepšininkų , atiteko „Olimpiečiai“ komandai, o pirmąja vieta ir gražuole taure džiaugėsi komanda „Juoduliai“.

Norime padėkoti visų pirma visiems dalyviams, be jų juk niekas neįvyktų. Ačiū visiems treneriams, padėjusiems rengti ir organizuoti turnyrą.  Smagu, kad jau trys metai bendradarbiaujame su LSDP Marijampolės skyriaus Balsupių grupės pirmininku Žydrūnu Kruliku ir kartu  geriname turnyro lygį. Už dovanėles visiems dalyviams dėkojame Konstantinui Gurevičiui, už troškulio numalšinimą žaidėjams mineraliniu vandeniu Tomui Vyšniauskui.

Gera prisidėti prie svarbių dalykų, o kai pavyksta į vieną vietą ir laiką sudėti  savo šalies,  jaunimo užimtumo ir patriotiškumo esmes, tampa dar  jaukiau ir maloniau. Kaip pasakė vienas šio turnyro organizatorių:  Manęs paklausė, kodėl tai darai ir kam tau to reikia, atsakiau,- o kas tada  tą padarys.? Todėl pasveikinkime vieni kitus jog esame lietuviai, didžiuokimės savo šalimi ir užduokime klausimą sau – O kas tą padarys, jei ne mes patys?

Iki kitų susitikimų!!!