Šių metų gruodžio 10 dieną, Mokolų pagrindinės mokyklos salėje, įvyko KK “Kadis” Meistriškumo kėlimo turnyras 2016. Dalyvavo 4 komandos: KK “Kadis” Marijampolė 1 komanda, treniruojama Vidmanto Juškevičiaus, KK “Kadis” Marijampolė 2 komanda, treniruojama Domo Kriščiūno, KK “Kadis” Igliauka, treniruojama Aurimo Liuizos ir KK “Kadis” Jungėnai komanda, treniruojama Mariaus Sušinsko.

Pusfinalio poros buvo išaiškintos burtų keliu, o kėliniai truko po 8 minutes.. Pirmieji į kovą stojo KK “Kadis” Marijampolė 1 komanda, bei KK “Kadis” Jungėnai komanda. Rezultatu 56 – 35 laimėjo Marijampolės komanda. Kitoje poroje po labai įtemptos ir atkaklios kovos, į finalą pateko Igliaukos 12-ukas, nugalėjęs 2 Marijampolės komandą rezultatu 58 – 50. Dėl trečios vietos susitiko Marijampolės 2 ir Jungėnų komandos. Dėl didesnio nuovargio ir jaunesnio žaidėjų amžiaus, Domo Kriščiūno auklėtiniai neatlaikė rungtynių tempo ir pralaimėjo rezultatu 70 – 55.

Finale po 40 minučių žaidimo laiko, nuskambėjus finalinei sirenai paaiškėjo jog geriausiai savoje salėje sekėsi žaisti Marijampolės 1 komandai, kuri prieš Igliaukos žaidėjus laimėjo 72 – 43. Visoms komandos buvo įteikti pakvietimai meistriškumą kelti ir boulingo takeliuose, bei atminimo prizai. Dėkojame mūsų nuolatiniam rėmėjui Žydrūnui Krulikui, kuris Įsteigė prizus jauniausiam ir perspektyviausiam žaidėjui, kuris atiteko Igliaukos žaidėjui Justui Balčiūnaičiui, bei vyresniam ir labiausiai pažangą padariusiam žaidėjui, Edgarui Kedžiui. Taip pat didelis Ačiū mūsų klubo direktoriui Tomui Vyšniauskui, už visokeriopą pagalbą rengiant turnyrą. Labai džiaugiamės, kad visi turnyro metu įgavo meistriškumo, tiek žaidėjai, tiek treneriai, tiek kadžio auklėtiniai prie sekretoriato ir teisėjai, Tikimės, jog ir toliau pavyks išlaikyti gausias pajėgas mūsų klube, bei surengti dar ne vieną tokį turnyrą.